FAQ – młoty wyburzeniowe, porady, pytania, odpowiedzi

FAQ

 • Jak działa młot wyburzeniowy, udarowy?

  Młot wyburzeniowy to potężne narzędzie przeznaczone do burzenia małych, średnich oraz dużych ścian, posadzek i innych powierzchni wykonanych z betonu, kamienia. Istnieje wiele rozmiarów i młotów, które można wynająć. Młot wyburzeniowy używa dłuta, który wbija się w powierzchnię i rozbija ją na kawałki. Wibracje powstające w czasie pracy młota pozwalają na zagłębienie się w materiał skalny, betonowy czy inny. Wynajmij teraz!

 • Czy każdy może użyć młot udarowego/wyburzeniowego?

  Młot pneumatyczny jest niebezpieczny w rękach osoby niewykwalifikowanej, a jeden zły ruch może doprowadzić do okaleczenia. Dlatego trzeba zapewnić sprzęt ochronny, którego musisz użyć, obejmuje nauszniki lub pąki, czapkę, okulary, kamizelkę odblaskową, rękawice robocze i buty ze stalowymi noskami. Jednak każdy dorosły może używać młota z odpowiednim podejściem.

 • Jak wybrać młot wyburzeniowy?

  Siła materiału, który próbujesz zburzyć, będzie miała duży wpływ na twój wybór młota oraz rodzaju dłuta. Jeśli materiał jest słaby, duży, bardziej tępe/płaskie dłuto do młota wyburzeniowego może łatwo wykonać zadanie. Jeśli materiał jest mocny, konieczne mogą być mniejsze, ostrzejsze dłuta, aby rozpocząć pracę. Wynajmij teraz!

 • Jaka jest różnica między młotem obrotowym a młotem wyburzeniowym?

  Młot wyburzeniowy pozwoli ci wbijać się w materiały za pomocą dłuta i rozdrabniać materiaŁ. Młotowiertarka pozwoli ci również wbijać się w materiały za pomocą wiertła lub dłuta. Wynajmij teraz!